...

Sukces firm, produktów i usług nie byłby możliwy bez zaangażowanych ludzi i zdolnych zespołów, którzy dbają o ich reputację.

Centrum Inteligentnego Rozwoju od 2021 roku nagradza innowacyjne marki, które wyróżniają się na rynku. Podczas 9. Forum Inteligentnego Rozwoju w Gdańsku zostały wręczone prestiżowe wyróżnienia Marka Przyszłości 2024. Przyszłość należy do firm, które aktywnie promują się i rozwijają w inteligentny sposób. Program Marka Przyszłości skierowany jest do reprezentantów marek, które komunikują się w partnerski sposób z klientami, partnerami biznesowymi i lokalną społecznością.

Poniżej prezentujemy pełną listę laureatów:

  • Benefit Systems S.A.
  • Coloris Sp. z o.o.
  • EMKA S.A.
  • Grupa Prodialog
  • INTENSE Group Sp. z o.o.
  • OPTA Sp. z o.o.
  • Swetch West Pomerania

9. Forum Inteligentnego Rozwoju odbyło się 20 czerwca w Gdańsku

Konferencja zgromadziła przedstawicieli nauki, biznesu i samorządu. Podczas uroczystej Gali nagrodzono 86 innowatorów, którzy dzielili się swoimi punktami widzenia i inspiracjami. Wydarzenie odbyło się na 34. piętrze Olivia Star, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Zatokę Gdańską.

Innowacyjność nagrodzona na Gali z Maciejem Kurzajewskim!

Na uroczystości wyróżniono osoby i instytucje za ich wkład w rozwój technologiczny i naukowy. Maciej Kurzajewski poprowadził wydarzenie, podczas którego podkreślono znaczenie innowacji dla biznesu i gospodarki.

Forum było doskonałą okazją do spotkań biznesowych i wymiany doświadczeń. Sesje panelowe, prezentacje i rozmowy biznesowe stanowiły inspirującą platformę do dyskusji na temat przyszłości innowacji w różnych sektorach.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.